Prečo ŠKODA Plus

Program ŠKODA Plus je predajný systém u certifikovaných predajcov ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. V ponuke sú vozidlá všetkých značiek do veku 7 rokov, ku ktorým sa vzťahujú rozsiahle zákaznícke výhody.


Nemusí byť vždy nové.

Pokiaľ si kupujete nové vozidlo značky ŠKODA, právom očakávate najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Rovnako aj perfektný servis a služby spojené s užívaním vozidla.

Prečo sa nespoľahnúť na tieto výhody aj v prípade jazdených vozidiel zakúpených od partnerov programu ŠKODA Plus?

Všetky vozidlá zaradené do programu ŠKODA Plus spĺňajú prísne kritériá kvality a sú teda zárukou dlhého a spokojného užívania bez obáv z neznámeho pôvodu alebo zlého technického stavu.

Vozidlá z programu ŠKODA Plus sú ponúkané s celým radom zákazníckych výhod a predovšetkým kvalitným servisným zázemím predajcov vozidiel ŠKODA. Aby bolo Vaše rozhodnutie ešte jednoduchšie, je možné pri kúpe týchto vozidlách využiť mimoriadne priaznivé podmienky financovania.


Čo znamená "ŠKODA Plus"?

ŠKODA Plus je nový program pre predaj jazdených vozidiel v predajnej sieti ŠKODA. Partnerom programu sa môže stať iba predajca spĺňajúci náročné kvalitatívne kritériá pre predaj jazdených vozidiel – také, aby sa pre Vás aj nákup jazdeného vozidla stal bezstarostnou a bezpečnou záležitosťou bez nemilých prekvapení.

Názov ŠKODA Plus však neznamená, že sa musíte obávať obmedzeného výberu – u našich obchodníkov totiž nájdete pod touto značkou nielen vozidlá ŠKODA, ale tiež aj vozidlá ďalších značiek, spĺňajúcich prísne štandardy.


Prečo si vybrať pre nákup vozidla práve partnera programu ŠKODA Plus?

 • ŠKODA Plus je program predajnej siete ŠKODA AUTO Slovensko, ktorá dohliada na kvalitu poskytovaných služieb
 • Každý partner programu ŠKODA Plus musí spĺňať prísne kvalitatívne kritériá, ktoré sú priebežne kontrolované
 • Predajné miesta s plným zázemím autorizovaného servisu predajcov ŠKODA
 • V prípade záujmu o vozidlo z programu ŠKODA Plus sú pre Vás pripravené služby na profesionálnej úrovni, ktoré Vám uľahčia celý proces predaja resp. nákupu vozidla
 • V sieti ŠKODA Plus Vám ponúkame ucelenú ponuku modelov ŠKODA
 • Rovnako ako pri predaji nových vozidiel, aj v programe ŠKODA Plus sú pre nás prioritou spokojní zákazníci
 • Pre Váš pohodlný výber je pripravený predajný portál www.skodaplus.sk so širokou ponukou vozidiel
 • Využite teda naše zázemie a širokú sieť prevádzok – Váš najbližší partner ŠKODA Plus určite nie je ďaleko!

Čo znamená označenie vozidla ŠKODA Plus?

Kategória ŠKODA Plus zahŕňa jazdené vozidlá všetkých značiek do veku siedmich rokov a spĺňajúcich zároveň prísne kvalitatívne kritéria. Okrem istoty kúpy technicky prevereného vozidla Vám partner programu ŠKODA Plus ponúkne rad ďalších výhod:


1. Záruka na jazdené vozidlá
Opýtajte sa predajcu ŠKODA Plus na minimálne 12 mesačnú záruku pre Vaše nové vozidlo – tá Vás ochráni pred neočakávanými výdajmi za poruchy vzniknuté po prevzatí vozidla. Jej krytie môže zahŕňať všetky komponenty od motora po elektroniku. Rozsah a platnosť záruky zistíte u partnera ŠKODA Plus.
2. Vyskúšané vozidlá s certifikátom
K vozidlu zakúpenému v rámci programu ŠKODA Plus obdržíte certifikát osvedčujúci, že:

 • vozidlo sa k dátumu vydania certifikátu nenachádza v evidencii odcudzených motorových vozidiel v SR
 • identifikačné číslo vozidla (VIN) odpovedá deklarovanej značke vozidla
 • vozidlo spĺňa všetky technické požiadavky a štandardy programu ŠKODA Plus
Rozsah a platnosť zistíte u partnera ŠKODA Plus.
3. Predpredajná príprava vozidla
Všetky vozidlá v programe ŠKODA Plus prešli dôkladnou predpredajnou prípravou v plne vybavenom servise ŠKODA. Našou snahou je upraviť každé vozidlo do takej miery, aby sa vzhľad jazdených vozidiel čo najviac priblížil novým vozidlám. Rozsah a platnosť predpredajnej prípravy vozidla zistíte u partnera ŠKODA Plus.
4. Predvádzacia jazda
Prevezte sa vo vyhliadnutom vozidle podľa chuti. Predvádzacia jazda ostáva najdôležitejším prostriedkom ako zistiť, či Vám vybrané vozidlo vyhovuje a spĺňa všetky Vaše požiadavky. Predajca ŠKODA Vám rád názorne predvedie všetky funkcie a výbavu vozidla. Všetky vozidlá ŠKODA Plus sú pripravené k okamžitej predvádzacej jazde. Podmienky predvádzacej jazdy zistíte u partnera ŠKODA Plus.
5. Výkup vozidla
Pokiaľ sa rozhodnete pre nové vozidlo značky ŠKODA alebo vozidlo z programu ŠKODA Plus, radi Vaše súčasné vozidlo vykúpime. Vyškolený technik otestuje stav Vášho vozidla a ponúkne Vám férovú výkupnú cenu kalkulovanú na základe cenníka nezávislej profesionálnej organizácie. Podmienky výkupu vozidla zistíte u partnera ŠKODA Plus.
6. Záruka výmeny
Ak ste následne po kúpe zistili, že Vám vozidlo z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte možnosť vymeniť ho za iné z ponuky ŠKODA Plus. Rozsah a platnosť záruky výmeny zistíte u partnera ŠKODA Plus.
7. Záruka mobility
So zárukou mobility si môžete byť istí, že vždy dosiahnete svoj cieľ. V prípade poruchy zaistíme pomoc servisným vozidlom na mieste poruchy alebo odtiahnutie vozidla do najbližšieho servisu, resp. náhradné vozidlo. U vozidiel ŠKODA Vám bude v prípade absolvovania predpísaných servisných inšpekcií u autorizovaných servisných partnerov ŠKODA Záruka mobility automaticky predlžovaná. Rozsah a platnosť záruky mobility zistíte u partnera ŠKODA Plus.
8. Vybavenie formalít
Pre uľahčenie Vášho života a úsporu času Vám partner programu ŠKODA Plus ponúkne možnosť vybavenia všetkých formalít spojených s kúpou alebo predajom vozidla. Vy si len vyberte vozidlo a v dohodnutom termíne si vozidlo vyzdvihnete bez nutnosti navštevovať úrady. Rozsah a platnosť možnosti vybavenia formalít zistíte u partnera ŠKODA Plus.
9. Technická kontrola vozidla - ročná prehliadka
Momentom predaja naša starostlivosť o Vás zďaleka nekončí. Využite možnosť prísť po roku od predaja vozidla späť k predajcovi ŠKDOA Plus a nechajte si vozidlo dôkladne skontrolovať – to Vám zaručí ďalšiu porciu bezstarostných kilometrov za volantom. Rozsah a platnosť kontroly zistíte u partnera ŠKODA Plus.
10. Výhodné financovanie a poistenie
Každý predajca ŠKODA Plus spolupracuje so spoľahlivými, profesionálnymi a renomovanými spoločnosťami v oblasti financovania a poistenia vozidiel. K dispozícii je široká škála produktov zohľadňujúcich Vaše individuálne požiadavky. Rozsah a platnosť výhodného financovania a poistenia zistíte u partnera ŠKODA Plus.

Výhody
ŠKODA Plus

Predajný systém u certifikovaných predajcov ŠKODA AUTO a.s.

 • Ročná kontrola zadarmo
 • Továrenská záruka ŠKODA AUTO
 • Výhodné poistenie vozidla
Viac informácií

Financovanie
jazdených vozidiel

Vybrali ste si vozidlo? My vám ho pomôžeme rozumne financovať.

 • Nízká splátka
 • Nízke poplatky
 • Flexibilita ponuky
Viac informácií

Dopytový
agent

Dajte nám vedieť o aké vozidlo máte záujem a dopytový agent vás automaticky upozorní na naskladnenie požadovaného vozidla.

Chcem nastaviť dopyt
Volkswagen Financial Services. Cesta k mobilitě. Škoda Financial Services.
Cesta k mobilite.
Kupujte jen prověřená vozidla s historií s Cebia REPORT. Kupujte len preverené vozidlá
s históriou s Cebia REPORT.