Financovanie vozidiel

Lízing alebo úver

Spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko (VWFS) Vám ponúka financovanie špeciálne aj na ojazdené automobily. Dokáže pre Vás pripraviť najlepšie podmienky.

Je jedno, či Vám vyhovuje viac lízing, alebo úver. VWFS Vám obe možnosti prefinancovania Vášho auta ponúka tak, aby ste sa cítili, čo najkomfortnejšie po celý čas splácania.

Pri lízingu je majiteľom vozidla lízingová spoločnosť (Vaším majetkom sa auto stane až po ukončení zmluvy a úhrade poslednej splátky). Podnikatelia môžu využiť daňovú výhodu a zrýchlený odpis. Najkratšia doba splácania je tri roky.

Výhodou financovania cez úver je, že vozidlo sa stáva okamžite Vašim majetkom. Najkratšia doba splácania je 6 mesiacov.

Produkty VWFS na financovanie áut vybavíte priamo u predajcu a a partnera ŠKODA Plus. Vyškolený špecialista s Vami spracuje ponuku priamo v predajni na základe Vašich potrieb a možností. Potom pripraví návrh zmluvy, ku ktorému priložíte potrebné dokumenty. Tie sú on-line spracované. Po odsúhlasení zmluvy vo VWFS stačí uhradiť akontáciu a ostatné platby, podpísať zmluvu a auto je Vaše. Garantujeme Vám výšku splátok počas celej doby splácania.

Poistenie v splátke

Uvedomujeme si, že na cestách , ale aj v živote sa môže stať všeličo. Preto Vám okrem povinného zmluvného poistenia, ponúkame aj havarijné poistenie za najvýhodnejších podmienok u najväčších poisťovní na Slovensku. Na ojazdené vozidlá ponúkame aj špeciálne poistné produkty z jednotlivých poisťovní.

Všetky poistenia sú súčasťou lízingových a úverových splátok.

O ďalších podmienkach uzavretia zmluvy na financovanie Vášho auta a jeho poistenia sa dočítate v ostatných materiáloch VWFS.


Výhody
ŠKODA Plus

Predajný systém u certifikovaných predajcov ŠKODA AUTO a.s.

  • Ročná kontrola zadarmo
  • Továrenská záruka ŠKODA AUTO
  • Výhodné poistenie vozidla
Viac informácií

Financovanie
jazdených vozidiel

Vybrali ste si vozidlo? My vám ho pomôžeme rozumne financovať.

  • Nízká splátka
  • Nízke poplatky
  • Flexibilita ponuky
Viac informácií

Dopytový
agent

Dajte nám vedieť o aké vozidlo máte záujem a dopytový agent vás automaticky upozorní na naskladnenie požadovaného vozidla.

Chcem nastaviť dopyt
Volkswagen Financial Services. Cesta k mobilitě. Škoda Financial Services.
Cesta k mobilite.
Kupujte jen prověřená vozidla s historií s Cebia REPORT. Kupujte len preverené vozidlá
s históriou s Cebia REPORT.