Záruka

Vozidlá kategórie ŠKODA Plus

Kategória ŠKODA Plus zahŕňa jazdené vozidlá všetkých značiek do veku siedmich rokov (max. 150.000km) a zároveň spĺňajúcich prísne kvalitatívne kritériá. Okrem istoty kúpy technicky prevereného vozidla Vám partner programu ŠKODA Plus poskytne záruku na jazdené vozidlá na 12 mesiacov v rozsahu BASIC, ktorá Vám zaistí ochranu pred neočakávanými nákladmi na opravu hlavných komponentov vozidla vzniknutých po prevzatí vozidla.

Opýtajte sa predajcu ŠKODA Plus na 12 mesačnú záruku PREMIUM pre Vaše nové vozidlo s krytím širšieho rozsahu komponentov, čím získate ešte väčšiu istotu pred neočakávanými výdavkami. Jej krytie zahŕňa komponenty od motora až po elektroniku. Rozsah krytých komponentov nájdete tu.

Služba od profesionálov

Správne vyškolení pracovníci sa spolu s najmodernejšou automobilovou technikou, rýchlym spracovaním dát a osobným nasadením postarajú o Vašu istotu správnej voľby už pri nákupe vozidla a o presné vybavenia všetkých náležitostí pri vzniku záručného prípadu.

Úhrada nákladov

Zo záruky budú pri opravách uhradené náklady na prácu a materiál v 100% výške. A to aj pri prekročení hranice 100.000 najazdených kilometrov.

Každý záručný prípad vybavíte jednoducho u Vášho predajcu ŠKODA Plus. Oprava bude realizovaná priamo u predajcu, korektne a rýchlo.

Pokiaľ sa bude Váš predajca nachádzať vo väčšej vzdialenosti od miesta vzniku škody, nie je ani to problém. Stačí kontaktovať Vášho predajcu, ktorý zabezpečí všetko potrebné na to, aby ste mohli opravu nechať vykonať v ktoromkoľvek autorizovanom servisnom centre Vašej značky automobilu, a to na území celej Európy.


Výhody
ŠKODA Plus

Predajný systém u certifikovaných predajcov ŠKODA AUTO a.s.

  • Ročná kontrola zadarmo
  • Továrenská záruka ŠKODA AUTO
  • Výhodné poistenie vozidla
Viac informácií

Financovanie
jazdených vozidiel

Vybrali ste si vozidlo? My vám ho pomôžeme rozumne financovať.

  • Nízká splátka
  • Nízke poplatky
  • Flexibilita ponuky
Viac informácií

Dopytový
agent

Dajte nám vedieť o aké vozidlo máte záujem a dopytový agent vás automaticky upozorní na naskladnenie požadovaného vozidla.

Chcem nastaviť dopyt
Volkswagen Financial Services. Cesta k mobilitě. Škoda Financial Services.
Cesta k mobilite.
Kupujte jen prověřená vozidla s historií s Cebia REPORT. Kupujte len preverené vozidlá
s históriou s Cebia REPORT.