Financovanie

Financovať vozidlo sa vyplatí s niekým, kto autám rozumie. Nie je jednoduchšie financovanie vozidla vybaviť tam, kde vozidlo kupujem? K financovaniu od nás dostanete ďalšie výhody, ktoré inde nezískate. Či už predĺženú záruku alebo lacnejšie poistenie. Spýtajte sa svojho predajcu na financovanie ŠKODA Financial Services.

financovani.jpg

Využite špeciálne ponuky financovania jazdených vozidiel z programu ŠKODA Plus

ŠKODA Plus - PZP zadarmo

hands_green.svg

Kúpte si jazdené vozidlo na úver s úrokovou sadzbou 7,99% a povinné zmluvné poistenie máte zadarmo po celú dobu financovania. Naviac vybavíte všetky potrebné dokumenty na mieste

ŠKODA Plus - ÚROK

banknote_green.svg

Chceli by ste si kúpiť jazdené vozidlo a automaticky rozmýšľate o úvere z banky? Vďaka financovaniu od  ŠKODA Finance, formou akčného úveru, získate úrok nižší ako je bežne dostupný v bankách, samozrejmosťou je vyriešenie potrebných dokumentov na mieste kúpy jazdeného vozidla.

ŠKODA Plus – S 0% akontáciou

wallet_coins_green.svg

Chceli by ste jazdené vozidlo ale nechcete na akontáciu minúť všetky vaše úspory? Tento produkt sme nastavili priamo pre vás s atraktívnou úrokovou sadzbou 6,99%. Všetko jednoducho vybavíte u svojho predajcu ŠKODA Plus, ktorý vám ponúkne výhodné poistenie v rámci financovania a zabezpečí všetky potrebné úkony.


Aktuálne akcie na obstaranie si jazdeného vozidla

hands_green.svg

ŠKODA Plus - PZP zadarmo

Kúpte si jazdené vozidlo na úver s úrokovou sadzbou 7,99% a povinné zmluvné poistenie máte zadarmo po celú dobu financovania. Naviac vybavíte všetky potrebné dokumenty na mieste

 • Atraktívna úroková sadzba od 7,99 % (akčný úrok platí pre vozidlá do 7 rokov od prvej registrácie a 150 000 km)
 • Povinné zmluvné poistenie zadarmo po celú dobu financovania od VWFS
 • Akontácia už od 20% až do výšky 70%Doplniť

banknote_green.svg

ŠKODA Plus - ÚROK

Chceli by ste si kúpiť jazdené vozidlo a automaticky rozmýšľate o úvere z banky? Vďaka financovaniu od  ŠKODA Finance, formou akčného úveru, získate úrok nižší ako je bežne dostupný v bankách, samozrejmosťou je vyriešenie potrebných dokumentov na mieste kúpy jazdeného vozidla.Doplniť


 • Atraktívna úroková sadzba podľa požiadaviek klienta (celá zmluva je spracovaná priamo predajcom klientovi na mieru, priemerný úrok pri jazdených vozidlách predstavuje 5,99%)
 • Dĺžku úveru si nastavíte podľa potreby od 12 mesiacov až po 84 mesiacov
 • Akontácia už od 20% až do výšky 70%
 • Je možné si zjednať výhodné poistenie na mieste u predajcu


wallet_coins_green.svg

ŠKODA Plus – S 0% akontáciou

Chceli by ste jazdené vozidlo ale nechcete na akontáciu minúť všetky vaše úspory? Tento produkt sme nastavili priamo pre vás s atraktívnou úrokovou sadzbou 6,99%. Všetko jednoducho vybavíte u svojho predajcu ŠKODA Plus, ktorý vám ponúkne výhodné poistenie v rámci financovania a zabezpečí všetky potrebné úkony.

 • Atraktívna úroková sadzba od 6,99 % (akčný úrok platí pre vozidlá do 7 rokov od prvej registrácie a 150 000 km)
 • Akontácia 0%
 • Dĺžku úveru si nastavíte podľa potreby od 12 mesiacov až po 84 mesiacov
 • Poistenie od VWFS je zjednané v rámci financovania na mieste u predajcu

* ŠKODA Plus - PZP zadarmo:

Modelový príklad financovania pre ŠKODA Superb Ambition 1.5 TSI 110 kW, 6° MP v cenníkovej cene 27 900,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 7,99 %, výške poskytnutého úveru 19 530,00 € a pri 30 % akontácií (8 370,00 €) a dĺžke úveru 4 roky. Mesačná splátka vrátane povinného zmluvného poistenia je vo výške 466,01 €. Mesačná splátka počas celej doby financovania zahŕňa povinné zmluvné poistenie. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN vrátane poistenia je 8,23 %. Celková čiastka k úhrade 33 247,35 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.

** ŠKODA Plus - Úrok

Modelový príklad financovania pre ŠKODA Superb Ambition 1.5 TSI 110 kW, 6° MP v cenníkovej cene 27 900,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 5,99 %, výške poskytnutého úveru 19 530,00 € a pri 30 % akontácií (8 370,00 €) a dĺžke úveru 4 roky. Mesačná splátka bez poistenia je 466,01 €. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN bez poistenia je 10,23 %. Celková čiastka k úhrade 33 247,35 €. Uvedené sumy sú s DPH a bez poistenia. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.


*** ŠKODA Plus - S 0% akontáciou

Modelový príklad financovania pre ŠKODA Superb Ambition 1.5 TSI 110 kW, 6° MP v cenníkovej cene 27 900,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 6,99 %, výške poskytnutého úveru 19 530,00 € a pri 0 % akontácií (0,00 €) a dĺžke úveru 4 roky. Mesačná splátka je 466,01 €. Mesačná splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN bez poistenia je 10,23 %. Celková čiastka k úhrade 33 247,35 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.

Všetky ponuky na financovanie uvedených automobilov značky Škoda sú od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.. Príklady financovania majú informatívny a  názorný charakter a nie sú právne záväzné, nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby – podnikateľov. Konkrétna ponuka financovania závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podkladov u autorizovaných partnerov – finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.. Obrázky vybraných modelov sú ilustračné a uvedené ceny sú vrátane DPH, zodpovedajú preddefinovanej špecifikácií modelu a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Klient má možnosť uzatvoriť finančnú službu aj oddelene, bez doplnkovej služby "Poistenie", za štandardných trhových podmienok.

Poistenie – poistné produkty sú sprostredkované spoločnosťou VOLKSWAGEN Finančné služby Maklérska s.r.o., Vajnorská 98, 831 04 Bratislava, IČO 35 835 583, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 26476/B, zapísaná v registri finančných agentov NBS pod č. 159100 pre sektor poistenia a zaistenia ako samostatný finančný agent nevýhradnej povahy na základe zmlúv s viacerými poisťovňami.– poistné produkty sú sprostredkované spoločnosťou VOLKSWAGEN Finančné služby Maklérska s.r.o., Vajnorská 98, 831 04 Bratislava, IČO 35 835 583, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 26476/B, zapísaná v registri finančných agentov NBS pod č. 159100 pre sektor poistenia a zaistenia ako samostatný finančný agent nevýhradnej povahy na základe zmlúv s viacerými poisťovňami.

Čo je ešte dôležité?

ŠKODA Financial Services pre vás pripravil i ponuku doplnkových poistení, ktoré vám pomôžu nielen na cestách, ale i v nepriaznivých životných situáciách (tieto poistné produkty môžete dohodnúť pri uzatváraní zmluvy u obchodníka v závislosti na akčnej ponuke, poprípade priamo v ŠKODA Financial Services – na tel. ... ).

Havarijné poistenie vozidla a povinné ručenie

Súčasne s využitím finančných služieb ŠKODA Financial Services máte možnosť uzavrieť značkové poistenie, ktoré obsahuje havarijné poistenie financovaného vozidla vrátane poistenia skiel a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou vozidla (povinné ručenie), a tým získať mimo iné nasledujúce výhody:

 • zvýhodnenú cenu poistenia vyplývajúcu z množstevných zliav pre ŠKODA Financial Services
 • bonus za bezškodový priebeh predchádzajúceho poistenia
 • nemennú výšku poistného počas celej doby trvania financovania
 • jednoduché vybavenie všetkej agendy na mieste predaja vozidla bez nutnosti návštevy poisťovne

Doplnkové poistenia

Všetky doplnková poistenia od ŠKODA Financial Services sú klientom ponúkané v troch variantoch, odlišujúcich sa od seba rozsahom poistného krytia. Poistenie teda vždy ponúkame vo variantoch M, L a XL. Viac informácií nájdete tu.

GAP

Bežné havarijné poistenie vozidla pokrýva v prípade odcudzenia vozidla alebo jeho totálnej škody len aktuálnu časovú cenu jazdeného vozidla v dobe udalosti. GAP zaisťuje poistné plnenie až vo výške 100 % pôvodnej ceny nového vozidla. Viac o produkte tu.

PPP

Pre prípad neočakávaného výpadku príjmov vplyvom nepriaznivých životných situácií (strata zamestnania, dlhodobá pracovná neschopnosť atď.) poskytujeme Poistenie platobných povinností. V jeho rámci je dojednané hneď dvojaké poistenie: poistenie pravidelných splátok a poistenie zostávajúceho dlhu.


Využite akčnú ponuku na poistenie platobných povinností vo variante XL so zvýhodnenou sadzbou a poistením straty zamestnania zdarma. Ponuka platí po obmedzenú dobu. Viac o akčnej ponuke tu.

Asistent

Úlohou Asistenta je pomáhať klientom pri ich cestách v SR i v zahraničí. Asistent poskytuje nasledujúce služby: poistenie právnej ochrany, administratívno-právnu asistenciu, telefonickú službu právnych informácií. Viac o produkte tu.

ŠKODA Financial Services
– originálne finančné služby

VOKLSWAGEN FINANČNÉ SLUŽBY SLOVENSKO je stopercentná dcérska společnosť Volkswagen Financial Services AG. Vďaka vysokému základnému imaniu je zároveň jednou z najlepšie kapitálovo vybavených leasingových spoločností na slovenskom trhu. ŠKODA Financial Services sa špecializuje prevážne na podporu predaja koncernových značiek vozidiel (Volkswagen, Audi, Porsche, SEAT, ŠKODA a Volkswagen Úžitkové vozidlá), Ducati a Jazdených vozidiel. V prípade jazdených vozidiel Vám prefinancuje jazdené vozidlo akejkoľvek značky do veku 10 rokov. Medzi hlavné zásady spoločnosti patrí serióznosť v obchodných vzťahoch, garancia dlhodobých istôt, ponuka vysokého štandardu služieb, kvalita či ústretovosť a otvorenosť voči klientom.

ŠKODA Financial Services disponuje ďalšou širokou škálou produktov a originálnych akčných ponúk, poskytuje služby šité na mieru:

 • zvýhodnenú cenu poistenia vyplývajúcu z množstevných zliav pre ŠKODA Financial Services
 • bonus za bezškodový priebeh predchádzajúcich poistení
 • nemennú výšku poistného počas celej doby trvania financovania
 • jednoduché vybavenie všetkej agendy na mieste predaja vozidla bez nutnosti návštevy poisťovne

Údaje obsiahnuté v tejto ponuke majú informatívny charakter. Táto informatívna ponuka sa môže meniť po dohode s predávajúcim. Z tejto informatívnej ponuky nevzniká nárok na uzavretie zmluvy.

Obrázek
Obrázek