Financovanie

Financovať vozidlo sa vyplatí s niekým, kto autám rozumie. Nie je jednoduchšie financovanie vozidla vybaviť tam, kde vozidlo kupujem? K financovaniu od nás dostanete ďalšie výhody, ktoré inde nezískate. Či už predĺženú záruku alebo lacnejšie poistenie. Spýtajte sa svojho predajcu na financovanie Škoda Financial Services.

financovani.jpg

Využite špeciálne ponuky financovania jazdených vozidiel z programu Škoda Plus

Škoda Plus - ÚROK

money_card.svg

Chceli by ste si kúpiť jazdené vozidlo a automaticky rozmýšľate o úvere z banky? Vďaka financovaniu od  Škoda Finance, formou akčného úveru, získate úrok nižší ako je bežne dostupný v bankách, samozrejmosťou je vyriešenie potrebných dokumentov na mieste kúpy jazdeného vozidla.

Škoda Plus – S 0% akontáciou

card_bubbles.svg

Chceli by ste jazdené vozidlo ale nechcete na akontáciu minúť všetky vaše úspory? Tento produkt sme nastavili priamo pre vás s atraktívnou úrokovou sadzbou. Všetko jednoducho vybavíte u svojho predajcu Škoda Plus, ktorý vám ponúkne výhodné poistenie v rámci financovania a zabezpečí všetky potrebné úkony.

Škoda Plus - ODLOŽENÁ splátka

shaking_hands.svg

Chceli by ste si odložiť poslednú splátku? Pri tomto produkte si môžete výraznú sumu z kúpnej ceny odložiť až na koniec splácania. Poslednú splátku môžete buď zaplatiť, prípadne opäť prefinancovať. Produkt je určený pre právnické osoby.


Aktuálne akcie na obstaranie si jazdeného vozidla

money_card.svg

Škoda Plus - ÚROK

Chceli by ste si kúpiť jazdené vozidlo a automaticky rozmýšľate o úvere z banky? Vďaka financovaniu od  Škoda Finance formou akčného úveru získate úrok nižší ako je bežne dostupný v bankách. Samozrejmosťou je vyriešenie potrebných dokumentov na mieste kúpy jazdeného vozidla.


 • Atraktívna úroková sadzba od 4,99%. Celá zmluva je spracovaná priamo predajcom klientovi na mieru
 • Dĺžku úveru si nastavíte podľa potreby od 12 mesiacov až po 84 mesiacov
 • Akontácia už od 20% až do výšky 70%
 • Je možné si zjednať výhodné poistenie na mieste u predajcu

card_bubbles.svg

Škoda Plus – S 0% akontáciou

Chceli by ste jazdené vozidlo ale nechcete na akontáciu minúť všetky vaše úspory? Tento produkt sme nastavili priamo pre vás s atraktívnou úrokovou sadzbou. Všetko jednoducho vybavíte u svojho predajcu Škoda Plus, ktorý vám ponúkne výhodné poistenie v rámci financovania a zabezpečí všetky potrebné úkony.

 • Atraktívna úroková sadzba (akciový úrok platí pre vozidlá do 7 rokov od prvej registrácie a 150 000 km)
 • Akontácia 0%
 • Dĺžku úveru si nastavíte podľa potreby od 12 mesiacov až po 84 mesiacov
 • Poistenie od VWFS je zjednané v rámci financovania na mieste u predajcu


shaking_hands.svg

Škoda Plus - ODLOŽENÁ splátka

Chceli by ste si odložiť poslednú splátku? Pri tomto produkte si môžete výraznú sumu z kúpnej ceny odložiť až na koniec splácania. Poslednú splátku môžete buď zaplatiť, prípadne opäť prefinancovať. Produkt je určený pre právnické osoby.

 • Nízka akontácia s variabilitou od 20 až do 50 %
 • Variabilná doba splácania od 24 až do 72 mesiacov
 • 20 alebo 30 % z kúpnej ceny sa spláca (odkladá) až na koniec splácania
 • Poistenie od VWFS je zjednané v rámci financovania na mieste u predajcu

* Škoda Plus - Úrok

Modelový príklad financovania pre Škoda Superb Ambition 1.5 TSI 110 kW, 6° MP v cenníkovej cene 27 900,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 5,99 %, výške poskytnutého úveru 19 530,00 € a pri 30 % akontácií (8 370,00 €) a dĺžke úveru 4 roky. Mesačná splátka bez poistenia je 466,01 €. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN bez poistenia je 10,23 %. Celková čiastka k úhrade 33 247,35 €. Uvedené sumy sú s DPH a bez poistenia. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.


** Škoda Plus - S 0% akontáciou

Modelový príklad financovania pre Škoda Superb Ambition 1.5 TSI 110 kW, 6° MP v cenníkovej cene 27 900,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 6,99 %, výške poskytnutého úveru 19 530,00 € a pri 0 % akontácií (0,00 €) a dĺžke úveru 4 roky. Mesačná splátka je 466,01 €. Mesačná splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN bez poistenia je 10,23 %. Celková čiastka k úhrade 33 247,35 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.

*** Škoda Plus - ODLOŽENÁ splátka

Modelový príklad financovania pre Škoda FABIA 1.0 MPI 125 kW, v cene 15 000 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 4,00 %, výške poskytnutého úveru 12 000 €, pri 20 % akontácií (3 000 €) a dĺžke úveru 5 rokov, prvých 59 splátok je vo výške 179,00 €. Posledná, 60-tá splátka je vo výške 20 % (3 000 €). Mesačná splátka nezahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie finančnej straty. Spracovateľský poplatok je 0 %. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o. Príklady financovania majú informatívny a názorný charakter a nie sú právne záväzné, nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby – podnikateľov.

Všetky ponuky na financovanie uvedených automobilov značky Škoda sú od spoločnosti Volkswagen Finančné služby Slovensko s.r.o.. Príklady financovania majú informatívny a  názorný charakter a nie sú právne záväzné, nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby – podnikateľov. Konkrétna ponuka financovania závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podkladov u autorizovaných partnerov – finančných sprostredkovateľov spoločnosti Volkswagen Finančné služby Slovensko s.r.o.. Obrázky vybraných modelov sú ilustračné a uvedené ceny sú vrátane DPH, zodpovedajú preddefinovanej špecifikácií modelu a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Klient má možnosť uzatvoriť finančnú službu aj oddelene, bez doplnkovej služby "Poistenie", za štandardných trhových podmienok.

Poistenie – poistné produkty sú sprostredkované spoločnosťou Volkswagen Finančné služby Maklérska s.r.o., Vajnorská 98, 831 04 Bratislava, IČO 35 835 583, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 26476/B, zapísaná v registri finančných agentov NBS pod č. 159100 pre sektor poistenia a zaistenia ako samostatný finančný agent nevýhradnej povahy na základe zmlúv s viacerými poisťovňami.– poistné produkty sú sprostredkované spoločnosťou Volkswagen Finančné služby Maklérska s.r.o., Vajnorská 98, 831 04 Bratislava, IČO 35 835 583, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 26476/B, zapísaná v registri finančných agentov NBS pod č. 159100 pre sektor poistenia a zaistenia ako samostatný finančný agent nevýhradnej povahy na základe zmlúv s viacerými poisťovňami.

Čo je ešte dôležité?

Škoda spolu s partnerom Volkswagen Finančné služby Maklérska s.r.o. pre vás pripravil aj ponuku doplnkových poistení, ktoré vám pomôžu nielen na cestách, ale i v nepriaznivých životných situáciách (tieto poistné produkty môžete dohodnúť pri uzatváraní zmluvy u obchodníka v závislosti na akčnej ponuke,

Havarijné poistenie vozidla a povinné ručenie

Súčasne s využitím finančných služieb VOLKSWAGEN Finančné služby Maklérska s.r.o. máte možnosť uzavrieť poistenie, ktoré obsahuje havarijné poistenie financovaného vozidla vrátane poistenia skiel a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou vozidla (povinné ručenie), a tým získať mimo iné nasledujúce výhody:


 • zvýhodnenú cenu poistenia vyplývajúcu z množstevných zliav pre VOLKSWAGEN Finančné služby Maklérska s.r.o.
 • bonus za bezškodový priebeh predchádzajúceho poistenia
 • nemennú výšku poistného počas celej doby trvania financovania
 • jednoduché vybavenie všetkej agendy na mieste predaja vozidla bez nutnosti návštevy poisťovne


Doplnkové poistenie

Poistenie schopnosti splácať Zmluvu o financovaní – PSS


Dnešná doba prináša rôzne riziká, ktoré môžu ovplyvniť možnosť splácať svoje záväzky. Preto vám prinášame inovatívne poistenie schopnosti splácať. Ak takáto nepredvídaná udalosť nastane, splátky Vašej Zmluvy o financovaní budú kryté poistným plnením.


V rámci poistenia PSS neplatí žiadne obmedzenie ani výluka, čo sa týka krytia v súvislosti s COVID 19.
Navyše, produkt prináša inováciu v rozsahu krytia pri riziku ošetrovania člena rodiny.


Prekonať neočakávanú životnú situáciu vám môžu pomôcť nasledujúce balíky:

Základný balík PSS

 • Smrť poisteného
 • Trvalá invalidita poisteného následkom úrazu alebo choroby
 • Pracovná neschopnosť poisteného

Rozšírený balík PSS

 • Smrť poisteného
 • Trvalá invalidita poisteného následkom úrazu alebo choroby
 • Pracovná neschopnosť poisteného
 • Ošetrovanie člena rodiny
 • Strata zamestnania a následná nezamestnanosť


Viac informáciíí nájdete na Poistenie PSS (vwfs.sk)

Škoda Financial Services – originálne finančné služby

Volkswagen FINANČNÉ SLUŽBY SLOVENSKO je stopercentná dcérska společnosť Volkswagen Financial Services AG. Vďaka vysokému základnému imaniu je zároveň jednou z najlepšie kapitálovo vybavených leasingových spoločností na slovenskom trhu. Škoda Financial Services sa špecializuje prevážne na podporu predaja koncernových značiek vozidiel (Volkswagen, Audi, Porsche, Seat, Škoda a Volkswagen Úžitkové vozidlá), Ducati a Jazdených vozidiel. V prípade jazdených vozidiel Vám prefinancuje jazdené vozidlo akejkoľvek značky do veku 10 rokov. Medzi hlavné zásady spoločnosti patrí serióznosť v obchodných vzťahoch, garancia dlhodobých istôt, ponuka vysokého štandardu služieb, kvalita či ústretovosť a otvorenosť voči klientom.

Škoda Financial Services disponuje ďalšou širokou škálou produktov a originálnych akčných ponúk, poskytuje služby šité na mieru:

 • zvýhodnenú cenu poistenia vyplývajúcu z množstevných zliav pre Škoda Financial Services
 • bonus za bezškodový priebeh predchádzajúcich poistení
 • nemennú výšku poistného počas celej doby trvania financovania
 • jednoduché vybavenie všetkej agendy na mieste predaja vozidla bez nutnosti návštevy poisťovne

Údaje obsiahnuté v tejto ponuke majú informatívny charakter. Táto informatívna ponuka sa môže meniť po dohode s predávajúcim. Z tejto informatívnej ponuky nevzniká nárok na uzavretie zmluvy.

Obrázek
Obrázek