Financovanie

Financovať vozidlo sa vyplatí s niekým, kto autám rozumie. Nie je jednoduchšie financovanie vozidla vybaviť tam, kde vozidlo kupujem? K financovaniu od nás dostanete ďalšie výhody, ktoré inde nezískate. Spýtajte sa svojho predajcu na financovanie Škoda Financial Services.

financovani.jpg

Využite špeciálne ponuky financovania jazdených vozidiel z programu Škoda Plus

Škoda Plus - ÚROK

money_card.svg

Chceli by ste si kúpiť jazdené vozidlo a automaticky rozmýšľate o úvere z banky? Vďaka financovaniu od  Škoda Financial Services, formou akčného úveru, získate úrok nižší ako je bežne dostupný v bankách, samozrejmosťou je vyriešenie potrebných dokumentov na mieste kúpy jazdeného vozidla.

Škoda Plus – S 0% akontáciou

card_bubbles.svg

Chceli by ste jazdené vozidlo ale nechcete na akontáciu minúť všetky vaše úspory? Tento produkt sme nastavili priamo pre vás s atraktívnou úrokovou sadzbou. Všetko jednoducho vybavíte u svojho predajcu Škoda Plus, ktorý vám ponúkne výhodné poistenie v rámci financovania a zabezpečí všetky potrebné úkony.

Škoda Plus - ODLOŽENÁ splátka

shaking_hands.svg

Chceli by ste si odložiť poslednú splátku? Pri tomto produkte si môžete výraznú sumu z kúpnej ceny odložiť až na koniec splácania. Poslednú splátku môžete buď zaplatiť, prípadne opäť prefinancovať. Produkt je určený pre právnické osoby.


Aktuálne akcie na obstaranie si jazdeného vozidla

money_card.svg

Škoda Plus - ÚROK

Chceli by ste si kúpiť jazdené vozidlo a automaticky rozmýšľate o úvere z banky? Vďaka financovaniu od  Škoda Financial Services formou akčného úveru získate úrok nižší ako je bežne dostupný v bankách. Samozrejmosťou je vyriešenie potrebných dokumentov na mieste kúpy jazdeného vozidla.


 • Atraktívna úroková sadzba od 6,99%. Celá zmluva je spracovaná priamo predajcom klientovi na mieru
 • Dĺžku úveru si nastavíte podľa potreby od 12 mesiacov až po 84 mesiacov
 • Akontácia už od 20% až do výšky 70%
 • Je možné si zjednať výhodné poistenie na mieste u predajcu

card_bubbles.svg

Škoda Plus – S 0% akontáciou

Chceli by ste jazdené vozidlo ale nechcete na akontáciu minúť všetky vaše úspory? Tento produkt sme nastavili priamo pre vás s atraktívnou úrokovou sadzbou. Všetko jednoducho vybavíte u svojho predajcu Škoda Plus, ktorý vám ponúkne výhodné poistenie v rámci financovania a zabezpečí všetky potrebné úkony.

 • Atraktívna úroková sadzba (akciový úrok platí pre vozidlá do 7 rokov od prvej registrácie a 150 000 km)
 • Akontácia 0%
 • Dĺžku úveru si nastavíte podľa potreby od 12 mesiacov až po 84 mesiacov
 • Poistenie od VWFS je zjednané v rámci financovania na mieste u predajcu


shaking_hands.svg

Škoda Plus - ODLOŽENÁ splátka

Chceli by ste si odložiť poslednú splátku? Pri tomto produkte si môžete výraznú sumu z kúpnej ceny odložiť až na koniec splácania. Poslednú splátku môžete buď zaplatiť, prípadne opäť prefinancovať. Produkt je určený pre právnické osoby.

 • Nízka akontácia s variabilitou od 20 až do 50 %
 • Variabilná doba splácania od 24 až do 72 mesiacov
 • 20 alebo 30 % z kúpnej ceny sa spláca (odkladá) až na koniec splácania
 • Poistenie od VWFS je zjednané v rámci financovania na mieste u predajcu

* Škoda Plus - Úrok

Modelový príklad financovania pre Škoda Superb Ambition 1.5 TSI 110 kW, 6° MP v cenníkovej cene 27 900,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 5,99 %, výške poskytnutého úveru 19 530,00 € a pri 30 % akontácií (8 370,00 €) a dĺžke úveru 4 roky. Mesačná splátka bez poistenia je 466,01 €. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN bez poistenia je 10,23 %. Celková čiastka k úhrade 33 247,35 €. Uvedené sumy sú s DPH a bez poistenia. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.


** Škoda Plus - S 0% akontáciou

Modelový príklad financovania pre Škoda Superb Ambition 1.5 TSI 110 kW, 6° MP v cenníkovej cene 27 900,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 6,99 %, výške poskytnutého úveru 19 530,00 € a pri 0 % akontácií (0,00 €) a dĺžke úveru 4 roky. Mesačná splátka je 466,01 €. Mesačná splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN bez poistenia je 10,23 %. Celková čiastka k úhrade 33 247,35 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.

*** Škoda Plus - ODLOŽENÁ splátka

Modelový príklad financovania pre Škoda FABIA 1.0 MPI 125 kW, v cene 15 000 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 4,00 %, výške poskytnutého úveru 12 000 €, pri 20 % akontácií (3 000 €) a dĺžke úveru 5 rokov, prvých 59 splátok je vo výške 179,00 €. Posledná, 60-tá splátka je vo výške 20 % (3 000 €). Mesačná splátka nezahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie finančnej straty. Spracovateľský poplatok je 0 %. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o. Príklady financovania majú informatívny a názorný charakter a nie sú právne záväzné, nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby – podnikateľov.

Všetky ponuky na financovanie uvedených automobilov značky Škoda sú od spoločnosti Volkswagen Finančné služby Slovensko s.r.o.. Príklady financovania majú informatívny a  názorný charakter a nie sú právne záväzné, nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby – podnikateľov. Konkrétna ponuka financovania závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podkladov u autorizovaných partnerov – finančných sprostredkovateľov spoločnosti Volkswagen Finančné služby Slovensko s.r.o.. Obrázky vybraných modelov sú ilustračné a uvedené ceny sú vrátane DPH, zodpovedajú preddefinovanej špecifikácií modelu a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Klient má možnosť uzatvoriť finančnú službu aj oddelene, bez doplnkovej služby "Poistenie", za štandardných trhových podmienok.

Poistenie – poistné produkty sú sprostredkované spoločnosťou Volkswagen Finančné služby Maklérska s.r.o., Vajnorská 98, 831 04 Bratislava, IČO 35 835 583, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 26476/B, zapísaná v registri finančných agentov NBS pod č. 159100 pre sektor poistenia a zaistenia ako samostatný finančný agent nevýhradnej povahy na základe zmlúv s viacerými poisťovňami.– poistné produkty sú sprostredkované spoločnosťou Volkswagen Finančné služby Maklérska s.r.o., Vajnorská 98, 831 04 Bratislava, IČO 35 835 583, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 26476/B, zapísaná v registri finančných agentov NBS pod č. 159100 pre sektor poistenia a zaistenia ako samostatný finančný agent nevýhradnej povahy na základe zmlúv s viacerými poisťovňami.

Čo je ešte dôležité?

Škoda spolu s partnerom Volkswagen Finančné služby Maklérska s.r.o. pre vás pripravil aj ponuku doplnkových poistení, ktoré vám pomôžu nielen na cestách, ale i v nepriaznivých životných situáciách (tieto poistné produkty môžete dohodnúť pri uzatváraní zmluvy u obchodníka v závislosti na akčnej ponuke,

Havarijné poistenie vozidla a povinné ručenie

Súčasne s využitím finančných služieb VOLKSWAGEN Finančné služby Maklérska s.r.o. máte možnosť uzavrieť poistenie, ktoré obsahuje havarijné poistenie financovaného vozidla vrátane poistenia skiel a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou vozidla (povinné ručenie), a tým získať mimo iné nasledujúce výhody:


 • zvýhodnenú cenu poistenia vyplývajúcu z množstevných zliav pre VOLKSWAGEN Finančné služby Maklérska s.r.o.
 • bonus za bezškodový priebeh predchádzajúceho poistenia
 • nemennú výšku poistného počas celej doby trvania financovania
 • jednoduché vybavenie všetkej agendy na mieste predaja vozidla bez nutnosti návštevy poisťovne


Doplnkové poistenie

Poistenie schopnosti splácať Zmluvu o financovaní – PSS


Dnešná doba prináša rôzne riziká, ktoré môžu ovplyvniť možnosť splácať svoje záväzky. Preto vám prinášame inovatívne poistenie schopnosti splácať. Ak takáto nepredvídaná udalosť nastane, splátky Vašej Zmluvy o financovaní budú kryté poistným plnením.


V rámci poistenia PSS neplatí žiadne obmedzenie ani výluka, čo sa týka krytia v súvislosti s COVID 19.
Navyše, produkt prináša inováciu v rozsahu krytia pri riziku ošetrovania člena rodiny.


Prekonať neočakávanú životnú situáciu vám môžu pomôcť nasledujúce balíky:

Základný balík PSS

 • Smrť poisteného
 • Trvalá invalidita poisteného následkom úrazu alebo choroby
 • Pracovná neschopnosť poisteného

Rozšírený balík PSS

 • Smrť poisteného
 • Trvalá invalidita poisteného následkom úrazu alebo choroby
 • Pracovná neschopnosť poisteného
 • Ošetrovanie člena rodiny
 • Strata zamestnania a následná nezamestnanosť


Viac informáciíí nájdete na Poistenie PSS (vwfs.sk)

Škoda Financial Services – originálne finančné služby

Volkswagen FINANČNÉ SLUŽBY SLOVENSKO je stopercentná dcérska společnosť Volkswagen Financial Services AG. Vďaka vysokému základnému imaniu je zároveň jednou z najlepšie kapitálovo vybavených leasingových spoločností na slovenskom trhu. Škoda Financial Services sa špecializuje prevážne na podporu predaja koncernových značiek vozidiel (Volkswagen, Audi, Porsche, Seat, Škoda a Volkswagen Úžitkové vozidlá), Ducati a Jazdených vozidiel. V prípade jazdených vozidiel Vám prefinancuje jazdené vozidlo akejkoľvek značky do veku 10 rokov. Medzi hlavné zásady spoločnosti patrí serióznosť v obchodných vzťahoch, garancia dlhodobých istôt, ponuka vysokého štandardu služieb, kvalita či ústretovosť a otvorenosť voči klientom.

Škoda Financial Services disponuje ďalšou širokou škálou produktov a originálnych akčných ponúk, poskytuje služby šité na mieru:

 • zvýhodnenú cenu poistenia vyplývajúcu z množstevných zliav pre Škoda Financial Services
 • bonus za bezškodový priebeh predchádzajúcich poistení
 • nemennú výšku poistného počas celej doby trvania financovania
 • jednoduché vybavenie všetkej agendy na mieste predaja vozidla bez nutnosti návštevy poisťovne

Údaje obsiahnuté v tejto ponuke majú informatívny charakter. Táto informatívna ponuka sa môže meniť po dohode s predávajúcim. Z tejto informatívnej ponuky nevzniká nárok na uzavretie zmluvy.

Obrázek
Obrázek